OSOITE
OSOITE
Vasaratie 2, 90410 OULU FINLAND
AUKIOLOAJAT
AUKIOLOAJAT
Myymälä
MA-PE 9.00 - 17.00
LA 10.00 - 14.00
PUHELINVAIHDE
PUHELINVAIHDE
+358 8 534 6500
SÄHKÖPOSTI
SÄHKÖPOSTI
emc@emc24.fi

Osastokohtaiset yhteystietomme

AJONEUVOT

AJONEUVOT
08 5346 550  mpmyynti@emc24.fi

Heikki Viitala, Toimitusjohtaja
040 5005 818 heikki.viitala@emc24.fi

Heikki Malinen, Laitemyynti
044 5346 504 heikki.malinen@emc24.fi

Pekka Glad, Laitemyynti
040 5417 167 pekka.glad@emc24.fi

HUOLTO

HUOLTO
08 5346 555  huolto@emc24.fi

Huolto palvelee arkisin klo. 10.00-17.00 Yhteydenotot ensisijaisesti: 085346555

Jussi Karjalainen
040 0569 255 jussi.karjalainen@emc24.fi
Tomi Törmä
040 7796 796 tomi.torma@emc24.fi

AJOVARUSTEET

AJOVARUSTEET
08 5555 870 ajovarusteet@emc24.fi

Mari Käkelä 
044 5005 820 mari.kakela@emc24.fi

Marika Häkkinen
050 307 9665 marika@emc24.fi

VARAOSAT

VARAOSAT
08 5346 510 varaosat@emc24.fi

Varaosapuhelin lauantaisin: 0447474701

Erno Malinen
044 7474 702 erno.malinen@emc24.fi
Teemu Lohtander
044 7474 701 teemu.lohtander@emc24.fi
Tomi Savilaakso
050 3087 459 tomi.savilaakso@emc24.fi
Harri Halmetoja, Myyntipäällikkö
040 5582 077 harri.halmetoja@emc24.fi

MAAHANTUONTI

MAAHANTUONTI

SYM & MH Motorcycles
Pekka Glad 
040 5417 167 pekka.glad@emc24.fi

Jälkimarkkinointi
Jussi Karjalainen 
040 0569 255 jussi.karjalainen@emc24.fi

TUKKUMYYNTI

TUKKUMYYNTI
085346540  fax 08-534 6557

SYM & MH Motorcycles
Pekka Glad
 0405417167 pekka.glad@emc24.fi

Ajovarusteet
Mari Käkelä 
0445005820 mari.kakela@emc24.fi

Tarvikkeet & varaosat
Harri Halmetoja 
0405582077 harri.halmetoja@emc24.fi

MARKKINOINTI

MARKKINOINTI
emc@emc24.fi

Markkinointipäällikkö
Harri Halmetoja
040 5582 077, harri.halmetoja@emc24.fi

Art Director, IT-specialist
Tomi Heino 
044 0988 209, tomi.heino@emc24.fi

RESKONTRA

RESKONTRA
08 5346 540  reskontra@emc24.fi

Tarja Halmetoja 
044 7474 703 tarja.halmetoja@emc24.fi

Myymälämme kartalla

Ota yhteyttä

Heräsikö kysyttävää tai haluatko antaa palautetta?Ota toki yhteyttä!