OSOITE
OSOITE
Vasaratie 2, 90410 OULU FINLAND
AUKIOLOAJAT
AUKIOLOAJAT
Myymälä
MA-PE 9.00 - 17.00
LA 10.00 - 14.00
PUHELINVAIHDE
PUHELINVAIHDE
+358 8 534 6500
SÄHKÖPOSTI
SÄHKÖPOSTI
emc@emc24.fi

Osastokohtaiset yhteystietomme

AJONEUVOT

AJONEUVOT
085346550  mpmyynti@emc24.fi

Heikki Viitala, Toimitusjohtaja
0405005818 heikki.viitala@emc24.fi

Heikki Malinen, Laitemyynti
0445346504 heikki.malinen@emc24.fi

Pekka Glad, Laitemyynti
0405417167 pekka.glad@emc24.fi

HUOLTO

HUOLTO
085346555  huolto@emc24.fi

Huolto palvelee arkisin klo. 10.00-17.00 Yhteydenotot ensisijaisesti: 085346555

Jussi Karjalainen
0400569255 jussi.karjalainen@emc24.fi
Tomi Törmä
0407796796 tomi.torma@emc24.fi

AJOVARUSTEET

AJOVARUSTEET
085555870 ajovarusteet@emc24.fi

Mari Käkelä 
0445005820 mari.kakela@emc24.fi

VARAOSAT

VARAOSAT
08534 6510 varaosat@emc24.fi

Varaosapuhelin lauantaisin: 0447474701

Erno Malinen
0447474702 erno.malinen@emc24.fi
Teemu Lohtander
0447474701 teemu.lohtander@emc24.fi
Tomi Savilaakso
0503087459 tomi.savilaakso@emc24.fi
Harri Halmetoja, Myyntipäällikkö
040 5582077 harri.halmetoja@emc24.fi

MAAHANTUONTI

MAAHANTUONTI

SYM & MH Motorcycles
Pekka Glad 
0405417167 pekka.glad@emc24.fi

Jälkimarkkinointi
Jussi Karjalainen 
0400569255 jussi.karjalainen@emc24.fi

TUKKUMYYNTI

TUKKUMYYNTI
085346540  fax 08-534 6557

SYM & MH Motorcycles
Pekka Glad
 0405417167 pekka.glad@emc24.fi

Ajovarusteet
Mari Käkelä 
0445005820 mari.kakela@emc24.fi

Tarvikkeet & varaosat
Harri Halmetoja 
0405582077 harri.halmetoja@emc24.fi

MARKKINOINTI

MARKKINOINTI
emc@emc24.fi

Markkinointipäällikkö
Harri Halmetoja
0405582077, harri.halmetoja@emc24.fi

Art Director, IT-specialist
Tomi Heino 
0440988209, tomi.heino@emc24.fi

RESKONTRA

RESKONTRA
085346540  reskontra@emc24.fi

Tarja Halmetoja 
0447474703 tarja.halmetoja@emc24.fi

Myymälämme kartalla